Albert Mladá Boleslav: Obchodní ráj pro náročné zákazníky

Albert Mladá Boleslav

Historie obchodu Albert v Mladé Boleslavi

Historie obchodu Albert v Mladé Boleslavi sahá do roku 1991, kdy byl otevřen první supermarket této řetězce v městě. Postupně se stal oblíbeným nákupním místem pro místní obyvatele i návštěvníky z okolí. Albert se v průběhu let rozrostl a modernizoval, aby lépe vyhovoval potřebám zákazníků. Dnes je Albert v Mladé Boleslavi známý svou širokou nabídkou kvalitních potravin, čerstvými produkty a přívětivým prostředím pro nakupování.

Sortiment a nabídka v obchodě Albert

Sortiment obchodu Albert v Mladé Boleslavi je široký a pestrý, uspokojí potřeby každého zákazníka. Zde naleznete čerstvé ovoce a zeleninu, kvalitní maso a uzeniny, čerstvé pečivo z místní pekárny a lahodné dezerty. Nabídka obsahuje také široký výběr mléčných výrobků, delikates a bio potravin. Pro milovníky exotických chutí jsou k dispozici produkty ze zahraničí. Kromě potravinového sortimentu nabízí Albert také drogistické zboží, spotřební elektroniku, textil a domácí potřeby. Každý týden se můžete těšit na nové akční nabídky a slevy na vybrané produkty.

Akční nabídky a slevy pro zákazníky

V obchodě Albert v Mladé Boleslavi mohou zákazníci pravidelně využívat akční nabídky a slevy na široký sortiment potravin i nepotravinového zboží. Každý týden jsou k dispozici speciální akční letáky, ve kterých si zákazníci mohou vybrat produkty za zvýhodněné ceny. Kromě toho je možné využít různé sezónní slevy a akce, které jsou pravidelně aktualizovány na webových stránkách obchodu Albert. Díky těmto nabídkám mají zákazníci možnost nakoupit kvalitní produkty za atraktivní ceny a ušetřit při každém nákupu.

Lokalita a otevírací doba pro nákupy

Albert v Mladé Boleslavi se nachází na adrese U Výpadová silnice 2305/1. Pro zákazníky je otevřen každý den od 7:00 do 21:00, což poskytuje dostatek času pro pohodlné nákupy. Díky své centrální poloze je obchod snadno dostupný jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Parkování je zdarma a pro zákazníky je k dispozici i možnost využití košíků a vozíků na nákupy přímo u vchodu do prodejny.

Služby pro zákazníky a věrnostní programy

Ve svém úsilí o maximální spokojenost zákazníků nabízí obchod Albert v Mladé Boleslavi širokou škálu služeb. K dispozici je například možnost objednání nákupu online s možností doručení až domů nebo do vyzvedávacího místa. Pro zákazníky je také připraveno balení nákupu na míru, aby bylo co nejvíce přizpůsobeno jejich potřebám. Věrným zákazníkům nabízí Albert atraktivní věrnostní program s různými výhodami a slevami, které mohou využít při každém nákupu. Díky těmto službám se zákazníci cítí jako opravdoví partneři obchodu Albert a rádi se sem vracejí pro další nákupy.

Informace o možnostech platby a dopravy

V obchodě Albert v Mladé Boleslavi je možné platit hotově, platebními kartami (včetně kreditních karet) nebo mobilními platbami. Pro zákazníky je také k dispozici možnost platby prostřednictvím platební brány online. Co se týče dopravy nákupů, Albert nabízí možnost využití služby rozvozu nákupů a také možnost rezervace zboží online s osobním vyzvednutím na prodejně. Dopravní možnosti jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků a jejich pohodlnému nakupování.

Kontaktní údaje pro další dotazy a podporu zákazníků

Pro další dotazy či podporu zákazníků je možné kontaktovat obchod Albert v Mladé Boleslavi prostřednictvím jejich zákaznické linky na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo emailem na info@albert.cz. Pro aktuální informace ohledně sortimentu, akčních nabídek či otevírací doby doporučujeme navštívit oficiální webové stránky Albertu nebo sledovat jejich sociální média. V případě potřeby asistence při objednávkách online či dotazů týkajících se služeb a věrnostních programů, je k dispozici i personál přímo v obchodě.

Publikováno: 23. 05. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Jindřich Matoušek

Tagy: albert mladá boleslav