Az Foto: Tajemství úspěchu tohoto fotografického obchodu

Az Foto

Historie "az foto" a jeho zakladatelé

Historie obchodu "az foto" sahá až do roku 2005, kdy ho založili manželé Anna a Zdeněk Novákovi. Oba mají dlouholeté zkušenosti v oblasti fotografie a chtěli sdílet svou vášeň s ostatními. Díky jejich pečlivému výběru produktů a osobnímu přístupu k zákazníkům se "az foto" brzy stal oblíbeným místem pro fotografy všech úrovní dovedností. Manželé Novákovi se stali známými nejen díky kvalitnímu sortimentu, ale také díky své odbornosti a ochotě pomoci každému zákazníkovi s jeho potřebami ve světě fotografie.

Nabídka produktů a služeb poskytovaných "az foto"

Nabídka produktů a služeb poskytovaných "az foto" je široká a kvalitní. V obchodě naleznete špičkové fotoaparáty od předních výrobců jako Canon, Nikon nebo Sony, stejně jako profesionální objektivy a příslušenství. Kromě toho nabízíme také možnost zakoupení fotografických doplňků, jako jsou stativy, filtry nebo paměťové karty. Pro zákazníky, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti v fotografii, pořádáme pravidelné workshopy a kurzy vedené zkušenými profesionály. Snažíme se tak poskytnout komplexní servis pro každého fotografa, bez ohledu na úroveň jejich zkušeností či potřeb.

Lokalita obchodu a otevírací doba

Lokalita obchodu "Az Foto" je strategicky umístěna v centru Prahy na ulici Na Příkopě č. 856/10. Tato prestižní adresa zajišťuje snadnou dostupnost pro zákazníky jak veřejnou dopravou, tak i vlastním vozidlem. Otevírací doba obchodu je od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 10:00 do 15:00 hodin. Pro ty, kteří nemohou navštívit obchod osobně, je k dispozici možnost objednávek online prostřednictvím webové stránky nebo telefonicky.

Akce a slevy pro zákazníky "az foto"

"Az Foto" pravidelně pořádá akce a nabízí slevy pro své zákazníky, aby ještě více podpořilo jejich vášeň pro fotografii. Jednou měsíčně pořádají workshopy s profesionálními fotografy, kde účastníci získají neocenitelné rady a tipy pro vylepšení svých dovedností. Kromě toho mají zákazníci možnost využít speciálních slev na vybrané fotoaparáty a příslušenství. Důležitou součástí jejich nabídky jsou také balíčky služeb, které kombinují různé produkty za výhodné ceny. Slevové akce jsou pravidelně sdělovány prostřednictvím sociálních médií a newsletteru, takže žádný zákazník nemusí přijít o skvělou příležitost ušetřit."

Kontaktní informace pro objednávky a dotazy

Pro objednání produktů nebo služeb od "az foto" můžete kontaktovat jejich zákaznickou linku na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo napsat e-mail na info@azfoto.cz. Pro dotazy ohledně sortimentu, cen nebo speciálních požadavků se obraťte na jejich profesionální tým prostřednictvím kontaktního formuláře na oficiální webové stránce www.azfoto.cz. Navštivte také jejich kamennou prodejnu v centru Prahy na adrese Dlouhá 15, otevřeno denně od 9:00 do 18:00 hodin. Buďte v kontaktu s "az foto" a objevte svět fotografie plný možností!

Publikováno: 24. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Pavel Novák

Tagy: az foto | fotografický obchod