Baumax Tábor: Obchodní ráj pro milovníky kutilství

Baumax Tábor

Historie a vznik Baumaxu v Táboře

Baumax v Táboře otevřel své brány v roce 2007 a stal se oblíbeným místem pro milovníky kutilství a domácích projektů. Společnost Baumax, která má dlouholetou tradici v oblasti stavebnictví a zahradnictví, se rozhodla rozšířit svou působnost i do tohoto jihočeského města. Díky své kvalitní nabídce a širokému sortimentu se rychle získal důvěru zákazníků a stal se nezbytným místem pro nákupy veškerých potřeb pro bydlení a zahradu.

Nabídka sortimentu a služeb v Baumaxu

Nabídka sortimentu v Baumaxu v Táboře je široká a zahrnuje veškeré potřeby pro kutilství, stavbu a údržbu domácnosti. Zákazníci zde naleznou široký výběr nářadí, stavebního materiálu, elektroinstalace, zahradní techniky, barvy a dekorace. Kromě toho Baumax nabízí také služby jako je řezání dřeva na míru, míchání barev podle vzorků nebo půjčovna nářadí. Sortiment je pravidelně doplňován o novinky a trendy v oblasti domácího i profesionálního vybavení.

Lokalita a provozní doba pro zákazníky

Baumax v Táboře se nachází na adrese Čelkovická 123. Jeho strategická lokalita v blízkosti centra města a dobrá dostupnost zajišťují pohodlné nakupování pro zákazníky. Provozní doba Baumaxu je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00, v sobotu od 8:00 do 18:00 a v neděli má obchod zavřeno. Tato rozšířená provozní doba umožňuje zákazníkům navštívit obchod i po práci nebo o víkendech.

Akční nabídky a slevy pro zákazníky

V Baumaxu v Táboře si zákazníci mohou užívat pravidelné akční nabídky a slevy na široký sortiment produktů pro domácnost a kutilství. Každý týden jsou k dispozici speciální akce na nářadí, barvy, dlažby, či zahradní techniku. Pro registrované zákazníky je také připraven program věrnostních bodů, který umožňuje sbírat body za každý nákup a později je směnit za další výhody nebo slevy. Díky těmto akčním nabídkám si zákazníci mohou pořizovat vybavení pro své projekty za výhodnější ceny a s podporou odborného personálu.

Zkušenosti zákazníků a recenze na Baumax v Táboře

Zkušenosti zákazníků s Baumaxem v Táboře jsou obecně velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký sortiment zboží, který jim umožňuje najít vše potřebné na jednom místě. Velkou výhodou je také přátelský a ochotný personál, který rád poradí a pomůže s výběrem správného produktu. Dále je kladně hodnocena i kvalita nabízeného zboží a služeb. Zákazníci také chválí časté akční nabídky a slevy, díky nimž mohou nakoupit za výhodnější ceny. Celkově je Baumax v Táboře považován za spolehlivého partnera pro milovníky kutilství a domácích projektů.

Publikováno: 15. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Petr Malý

Tagy: baumax tábor | baumax v táboře