Dres Messi: Stylový kousek pro pravé fotbalové fanoušky

Dres Messi

Historie dresu s logem fotbalisty Messiho

Historie dresu s logem fotbalisty Lionela Messiho sahá až do roku 2008, kdy podepsal smlouvu s firmou Adidas. Tento krok znamenal začátek dlouhodobé spolupráce mezi Messiho týmem a sportovní značkou. První oficiální Messiho dres byl uveden na trh v roce 2009 a okamžitě si získal oblibu fanoušků po celém světě. Dres s logem Messiho se stal ikonickým symbolem jeho fotbalové kariéry a je dodnes jedním z nejprodávanějších fotbalových produktů na trhu.

Význam a popularita Messiho dresu ve světě fotbalu

Dres s logem fotbalisty Lionela Messiho není jen obyčejným sportovním oblečením, ale ikonickým symbolem světového fotbalu. Messi je jedním z nejúspěšnějších a nejuznávanějších fotbalistů v historii, což dresu s jeho jménem dodává zvláštní prestiž. Díky jeho talentu a charismatu se Messiho dres stal oblíbeným mezi fanoušky po celém světě, což přispívá k jeho obrovské popularitě. Nositelé Messiho dresu tak nejen podporují svého oblíbeného hráče, ale také vyjadřují svou vášeň pro fotbal a respekt k jeho umění na hřišti.

Kde zakoupit originální Messiho dres

Originální dres s logem fotbalisty Lionela Messiho je možné zakoupit v oficiálním fanshopu FC Barcelona, který má prodejní místa jak v Barceloně, tak i online na jejich webových stránkách. Dále je možné Messiho dres sehnat v licencovaných obchodech s fotbalovými suvenýry po celém světě. Doporučuje se však vyhýbat se neoficiálním prodejcům a tržištím, kde může být riziko nákupu padělaného zboží. Cena originálního Messiho dresu se pohybuje kolem 100 až 150 eur, v závislosti na ročníku a designu.

Jak správně pečovat o Messiho dres

Správná péče o Messiho dres je klíčová pro zachování jeho kvality a vzhledu. Doporučuje se prát dres vždy naruby, abyste chránili potisk a logo. Dres by měl být prán vlažnou vodou ručně nebo na jemný program v pračce. Je důležité vyhnout se žehlení přímo na potisk, doporučuje se obrátit dres naruby před žehlením. Prodloužíte tak trvanlivost potisku a barvy. Po vyprání je vhodné dres nechat volně uschnout, není doporučeno sušit ho v sušičce ani na přímém slunci. Dodržováním těchto jednoduchých pravidel zajistíte dlouhou životnost Messiho dresu a zachování jeho půvabného vzhledu.

Jaký vliv má Messiho dres na fanoušky a jejich loajalitu

Messiho dres má obrovský vliv na fanoušky a jejich loajalitu k fotbalovému klubu. Podle průzkumu z roku 2020 provedeného společností Nielsen se ukázalo, že Messi je nejoblíbenějším hráčem na světě s obrovským počtem fanoušků. Nošení jeho dresu představuje pro fanoušky způsob vyjádření jejich podpory a oddanosti nejen k němu, ale i k celému týmu. Messiho popularita a úspěchy na hřišti přitahují fanoušky, kteří si rádi pořídí jeho dres jako symbol jejich vášně pro fotbal a konkrétní klub.

Publikováno: 31. 05. 2024

Kategorie: oblečení

Autor: Petr Malý

Tagy: dres messi | dres s logem fotbalisty messiho