Objevte široký sortiment sportovního obchodu Decathlon Kladno!

Dekatlon Kladno

Historie a vize společnosti Decathlon Kladno

Společnost Decathlon Kladno je součástí celosvětové sítě sportovních obchodů Decathlon, která byla založena v roce 1976 ve Francii. Od té doby se stala jedním z největších prodejců sportovního vybavení na světě. Vize společnosti je poskytnout zákazníkům široký sortiment kvalitního sportovního vybavení za dostupné ceny, aby podpořila a inspirovala co nejvíce lidí k aktivnímu životnímu stylu prostřednictvím sportu.

Široký sortiment sportovního vybavení a oblečení

Decathlon Kladno se může pyšnit širokým sortimentem sportovního vybavení a oblečení pro všechny věkové kategorie a sportovní aktivity. Zákazníci zde najdou veškeré potřeby pro běh, cyklistiku, turistiku, fitness, plavání a mnoho dalších sportů. Nabídka zahrnuje oděvy, obuv, vybavení a doplňky od renomovaných značek jako Quechua, Kalenji, Domyos nebo Tribord. Decathlon klade důraz na kvalitu materiálů a funkčnost produktů za dostupné ceny, což zajišťuje maximální spokojenost zákazníků s jejich nákupy sportovního vybavení.

Kvalitní značky a dostupné ceny pro zákazníky

Decathlon Kladno se pyšní nabídkou kvalitních značek sportovního vybavení a oblečení za dostupné ceny. Zákazníci zde naleznou renomované značky jako Quechua, Kalenji, Domyos nebo Nabaiji. Decathlon klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů a spolupracuje s předními dodavateli, což zajišťuje optimální výkon a pohodlí při sportování.

Inovativní služby a programy pro zákazníky

Decathlon Kladno se pyšní inovativními službami a programy pro své zákazníky. Mezi ně patří například možnost vyzkoušet si produkty před nákupem na testovacích zónách v obchodě. Pro ty, kteří preferují online nákupy, je k dispozici možnost rezervace zboží online a osobního vyzvednutí v prodejně během 2 hodin. Decathlon také nabízí pravidelné sportovní akce a workshopy pro zákazníky všech věkových kategorií, aby podpořil aktivní životní styl a komunitu sportovců.

Lokalita a otevírací doba pro nákupy sportovního vybavení

Decathlon Kladno se nachází na adrese Černokostelecká 2021. Pro zákazníky je otevřen sedm dní v týdnu. Otevírací doba se liší v závislosti na dni v týdnu, ale obchod je přístupný i o víkendech. V pondělí až pátek můžete nakupovat od 9:00 do 20:00, v sobotu od 8:00 do 20:00 a v neděli od 9:00 do 19:00. Díky dlouhým otevíracím hodinám mají zákazníci možnost nakupovat ve vhodnou dobu pro ně samotné. Decathlon Kladno je tak ideálním místem pro nákupy sportovního vybavení pro celou rodinu.

Publikováno: 25. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Petr Malý

Tagy: dekatlon kladno | sportovní obchod