Tesco Rokycanská: Vše, co potřebujete v jednom obchodě!

Tesco Rokycanská

Tesco Rokycanská je moderní a dobře vybavený obchod, který nabízí širokou škálu výrobků a služeb pro své zákazníky. Nachází se na adrese Rokycanská 123, v blízkosti centra města. Tento obchod je snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou. Má vynikající polohu s dobrým spojením s okolními oblastmi. Tesco Rokycanská je ideálním místem pro nákupy všeho druhu - od potravin přes drogerii až po oblečení a spotřební elektroniku.

Poloha a přístupnost obchodu

Tesco Rokycanská se nachází v centru města Rokycany, na adrese Rokycanská 123. Díky své výhodné poloze je obchod snadno dostupný jak pro místní obyvatele, tak i pro zákazníky z okolních obcí. V blízkosti se nachází autobusová zastávka a parkoviště pro auta. Pro ty, kteří preferují cyklistiku, je k dispozici bezpečné stání pro kola před vchodem do obchodu. Poloha Tesco Rokycanská umožňuje pohodlné nakupování a usnadňuje zákazníkům přístup ke všem potřebným službám na jednom místě.

Nabídka a sortiment

Tesco Rokycanská se pyšní širokou nabídkou a rozmanitým sortimentem, který uspokojí potřeby všech zákazníků. V obchodě najdete čerstvé ovoce a zeleninu, kvalitní maso a ryby, pečivo a pečené výrobky z vlastní pekárny. Na regálech nechybí ani mléčné výrobky, sýry, uzeniny, ale také bezlepkové produkty pro alergiky. Pro milovníky dobrého jídla je tu bohatý výběr delikates a exotických specialit. Dále nabízíme širokou paletu potravinových produktů, suchého zboží, drogerie, spotřební elektroniky a domácích potřeb. Tesco Rokycanská je skutečně jedním místem, kde najdete všechno, co potřebujete pro váš každodenní nákup.

Kvalita a zákaznický servis

Kvalita a zákaznický servis jsou v obchodě Tesco Rokycanská na velmi vysoké úrovni. Všechny produkty nabízené v obchodě jsou pečlivě vybírány a splňují přísné standardy kvality. Zaměstnanci jsou školeni, aby poskytovali profesionální a přátelský servis, ochotně poradili s výběrem produktů nebo pomohli s nákupním vozíkem. Pokud byste měli jakékoli dotazy či problémy, personál je vždy k dispozici a rád vám pomůže. Tesco Rokycanská se tak snaží zajistit maximální spokojenost zákazníků a jejich návrat do obchodu.

Akční nabídky a slevy

Tesco Rokycanská pravidelně přináší svým zákazníkům širokou nabídku akčních nabídek a slev. Každý týden můžete v obchodě nalézt speciální akce na potraviny, drogerii, elektroniku a další sortiment. Tesco také pravidelně pořádá sezónní slevy, například během Vánoc či letních prázdnin. Díky těmto akčním nabídkám si zákazníci mohou ušetřit peníze a nakoupit za výhodné ceny. Sledování letáků a informací na webových stránkách Tesco je proto pro zákazníky výhodné, aby nezmeškali žádnou zajímavou slevu.

Otevírací doba a parkování

Otevírací doba obchodu Tesco Rokycanská je velmi přizpůsobivá potřebám zákazníků. Obchod je otevřen každý den od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00 hodin. Tato dlouhá otevírací doba umožňuje nakupování i ve večerních hodinách, což ocení především pracující lidé.

Co se týče parkování, Tesco Rokycanská disponuje prostorným a bezpečným parkovištěm pro své zákazníky. Parkování je zdarma a je dostatek míst pro všechny návštěvníky obchodu. Navíc, parkoviště je dobře osvětlené a pravidelně monitorované kamerovým systémem, což zajišťuje bezpečnost vozidel.

Pro ty zákazníky, kteří preferují alternativní formy dopravy, je v blízkosti obchodu také autobusová zastávka a cyklostezka. To umožňuje snadný přístup k obchodu i těm, kteří nepoužívají automobil.

Celkově lze říci, že Tesco Rokycanská se snaží maximálně uspokojit potřeby svých zákazníků v rámci otevírací doby a parkování.

Bezpečnost a hygiena v obchodě

Bezpečnost a hygiena jsou v obchodě Tesco Rokycanská velmi důležité. Pro zajištění bezpečnosti zákazníků i zaměstnanců jsou v obchodě instalovány bezpečnostní kamery, které monitorují veškeré dění. Dále je zde také přítomno ostrahu, který dbá na dodržování pořádku a ochranu majetku.

Co se týče hygieny, obchod pravidelně provádí čištění a dezinfekci prostor, zejména ve veřejných toaletách a v oblastech s potravinami. Zaměstnanci jsou školeni ohledně správných hygienických postupů a nosí ochranné rukavice při manipulaci s potravinami.

V souvislosti s pandemií Covid-19 byly přijaty další opatření pro zvýšení hygieny a bezpečnosti. V obchodě je povinnost nošení roušek pro všechny zákazníky i zaměstnance. Jsou také k dispozici dezinfekční prostředky na různých místech v obchodě.

Tesco Rokycanská spolupracuje s odbornými institucemi a dodržuje veškeré platné normy týkající se bezpečnosti a hygieny. Zákazníci se tak mohou cítit v obchodě Tesco Rokycanská vždy bezpečně a s jistotou, že jsou dodržovány veškeré potřebné hygienické standardy.

Ekologické a sociální iniciativy Tesco Rokycanská

Tesco Rokycanská se významně angažuje v oblasti ekologických a sociálních iniciativ. Společnost se zavázala k snižování svého ekologického otisku a podporuje udržitelnost prostřednictvím různých opatření. Například, obchod používá energeticky úsporné osvětlení a moderní technologie, které minimalizují spotřebu energie. Dále, Tesco Rokycanská aktivně recykluje odpady a podporuje separaci plastů, papíru a skla. Společnost také spolupracuje s místními farmáři a dodavateli potravin, aby zajistila kvalitu a čerstvost nabízených produktů. V rámci sociálních iniciativ Tesco Rokycanská podporuje místní komunitu prostřednictvím různých charitativních akcí a projektů. Obchod také zaměstnává lidi se zdravotním postižením a poskytuje jim přizpůsobené pracovní místo. Celkově lze říci, že Tesco Rokycanská je zodpovědným obchodem, který dbá nejen na potřeby zákazníků, ale také na životní prostředí a komunitu ve které působí.

Závěrem můžeme konstatovat, že obchod Tesco Rokycanská je skutečně ideálním místem pro nákupy všeho, co potřebujete. Díky své výhodné poloze a snadné přístupnosti je vhodný nejen pro zákazníky z Rokycan, ale i okolních obcí. Nabídka a sortiment jsou široké a kvalitní, s důrazem na čerstvé potraviny a lokální produkty. Zákaznický servis je profesionální a ochotný vyjít vstříc vašim požadavkům.

Obchod pravidelně nabízí akční nabídky a slevy, které umožňují nakoupit za výhodné ceny. Otevírací doba je dostatečně dlouhá, aby si každý mohl udělat nákupy podle svých potřeb. Parkování je bezproblémové díky dostatečnému počtu parkovacích míst.

Tesco Rokycanská dbá na bezpečnost a hygienu ve svém provozu, což zajišťuje klidný nákupní zážitek. Navíc se angažuje v ekologických a sociálních iniciativách, jako například sběr plastových obalů nebo podpora místních charitativních organizací.

Doporučujeme tedy všem zákazníkům, kteří hledají komplexní nákupní možnosti, navštívit obchod Tesco Rokycanská. Zde si můžete nakoupit vše, co potřebujete, a to za příznivé ceny a s vynikajícím servisem.

Publikováno: 10. 02. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Petr Procházka

Tagy: tesco rokycanská | obchod