Hornbach Praha: Obchod pro profesionály i domácí kutily

Hornbach Praha

Historie společnosti Hornbach v Praze

Společnost Hornbach vstoupila na český trh v roce 1997 otevřením první prodejny v Praze. Od té doby se stala jedním z předních dodavatelů stavebního materiálu a nářadí pro profesionální i domácí zákazníky. Díky své dlouholeté tradici a kvalitnímu sortimentu si získala důvěru široké veřejnosti. Hornbach Praha se tak stal oblíbeným místem pro ty, kteří hledají širokou nabídku stavebnin, zahradní techniky či interiérových doplňků.

Sortiment a nabídka v obchodě Hornbach Praha

Sortiment a nabídka v obchodě Hornbach Praha je široká a zaměřená na potřeby profesionálů i domácích kutilů. V prodejně naleznete veškeré stavební materiály, nástroje, zahradní sortiment, dekorace a vybavení pro bydlení. K dispozici jsou také různé druhy podlahových krytin, tapet, barvy a dlažby. Sortiment je pravidelně aktualizován dle aktuálních trendů a potřeb zákazníků. Pro inspiraci jsou v obchodě k dispozici ukázky hotových interiérů a exteriérů.

Služby poskytované zákazníkům v Hornbach Praha

Služby poskytované zákazníkům v Hornbach Praha jsou široce zaměřené a přizpůsobené potřebám jak profesionálů, tak domácích kutilů. K dispozici je například možnost využít služeb poradenských center s odbornými pracovníky, kteří poskytnou pomoc při výběru správných materiálů či nástrojů. Pro zákazníky je také k dispozici možnost objednat si zboží online a využít služby rychlého doručení nebo rezervace zboží předem prostřednictvím internetu. Další výhodou je možnost vrácení zboží bez problémů a s ohledem na individuální potřeby zákazníka. Díky těmto službám se nakupování v Hornbach Praha stává pohodlným a efektivním procesem pro každého zákazníka.

Adresa a otevírací doba prodejny Hornbach v Praze

Adresa prodejny Hornbach v Praze je: Hornbach Česká republika s.r.o., Zličín, Řevnická 1, 155 21 Praha. Prodejna je otevřená každý den od pondělí do soboty od 7:00 do 20:00 a v neděli od 8:00 do 18:00. Tato prodejna nabízí široký sortiment stavebnin, nářadí, zahradního vybavení a dalších produktů pro profesionální i domácí kutily.

Zkušenosti zákazníků s nákupy v Hornbach Praha

Zkušenosti zákazníků s nákupy v Hornbach Praha jsou obecně velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký sortiment nabízeného zboží, kvalitní služby a přátelský přístup zaměstnanců. Mnozí zákazníci si také chválí možnost online nákupu s možností osobního odběru zboží v prodejně. Dále je ceněna i rychlost a efektivita expedice objednávek. Celkově je Hornbach Praha hodnocen jako spolehlivý obchod, který uspokojí potřeby jak profesionálů, tak domácích kutilů.

Publikováno: 20. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Jindřich Matoušek

Tagy: hornbach praha